Tisztelt Ügyfeleink!

A LEADER Helyi Akciócsoportok működéséről szóló 54/2011. (VI.10.) VM rendelet alapján a nonprofit gazdasági társasági formában működő helyi akciócsoportok címe 2012. április 30-ig visszavonásra került, ezt követően csak egyesületi formában működő Helyi Akciócsoportok működhetnek.
A fentiek értelmében 2012. május 1-jétől az ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület LEADER HACS-ként elismerésre került.
Az egyesület elnöke Domonyi László, Kiskőrös Város Polgármestere, alelnökei Suhajda Antal, az Akasztói Sporthorgász Egyesület elnöke és Martinkovics Tibor, egyéni vállalkozó.
A munkaszervezet vezetői feladatokat Pethő Attila látja el.
Az egyesület a már jól megszokott helyen (6200 Kiskőrös, Luther M. tér 1.) várja kedves ügyfeleit.

Ügyfélfogadás: