Hírek

• Fejlesztés eredményének közzététele (2014-12-08)
  • Fejlesztés eredményének közzététele

Illetékes LEADER HACS: ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület
    HVS intézkedés megnevezése: Versenyképesség növelése érdekében történő telephelyfejlesztés és eszközbeszerzés
    HVS célkitűzés: Vállalkozások fejlesztése

Projekt megnevezése: Motorkerékpár-és gépjárműjavító műhely építése
    Projekt megvalósításához igényelt és nyújtott támogatás: 9. 149.924 Ft
    Támogatás intenzitása: 60%

Pályázó neve: Kelemen János
    Székhely: 6230 Soltvadkert, Szőlő utca 14/2.
    MVH regisztrációs szám: 1005386334

Fejlesztés eredménye:
    Egyén vállalkozásomat 2013 februárjában kezdtem meg, amelynek fő tevékenységi köre motorkerékpár- és gépjárműjavítás. Pályázat megvalósítása előtt a javítási- és szerelési munkálatokat egy három oldalról zárt, félig nyitott szín alatt végeztem. A szélsőséges időjárási viszonyok miatt a munkavégzés sokszor nehézkes volt, valamint a gépek biztonságos tárolása nem volt biztosított.
    A fejlesztésnek köszönhetően a szín helyén egy 85 m2 alapterületű motorkerékpár-és gépjárműjavító műhely került felépítésre, így a gépek biztonságosan tárolhatóak, valamint a folyamatos munkavégzés minden évszakban, időjárástól függetlenül biztosított. A projekt megvalósítása során beszerzésre került egy futómű beállító berendezés is.
    Jelenlegi fejlesztés megvalósítása hozzájárult az egyéni vállalkozás színvonalának javulásához, ezáltal a versenyképesség és jövedelmezőség növekedéséhez.
    Soltvadkert, 2014. december 08.

……………………………….
    Kelemen János

Vidékfejlesztési Minisztérium

BEMUTATKOZÁS | HÍREK | DOKUMENTUMOK | III. TENGELY | LEADER | NYERTESEK | SAJTÓHÍREK | MŰKÖDÉSI KÖLTSÉGEK | ELÉRHETŐSÉGEK | GY.I.K | GALÉRIA