• Projektötlet gyűjtés – LEADER 2014-2020 (2015-10-02)
  • Tisztelt Ügyfelek!

Az ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület megkezdte az illetékességi területének LEADER Helyi Fejlesztési Stratégia (a továbbiakban: HFS) kidolgozását.

A stratégia tartalmazza azon intézkedéseket, melyek megpályázhatóak lesznek a 2020-ig tartó fejlesztési ciklusban.

A projektötlet adatlapokon szerepeltetett fejlesztési elképzelései, ötletei a lehetőségekhez mérten beépítésre kerül a HFS intézkedési közé (a benyújtott adatlap nem von maga után támogatható, elfogadható támogatási kérelmet).

Kérem, az alábbiakban letölthető projektötlet adatlapot kitölteni, s azt elküldeni a következő elérhetőségek valamelyikére:

ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület – 6200 Kiskőrös, Luther Márton tér 1.,

Adatlap