• MEGJELENTEK az ÜDE-KUNSÁG Egyesület jövedelemtermelő pályázati felhívásai (2017-11-01)
  •

2017. október 31. napján az Irányító Hatóság jóváhagyta a jövelemtermelő/gazdaságfejlesztő támogatási felhívásainkat (pályázatokat).

A hatályos felhívások és azok mellékletei az Államkincstár honlapján érhető el az alábbi linkre kattintva:

A fenti linken lévő böngészőben az Egyesület nevét vagy a kívánt megvalósítási hellyel érintett település nevét szükséges kiválasztani, majd a keresést elindítva megjelennek az illetékességi területre vonatkozó LEADER helyi felhívások.

Felhívjuk Pályázóink figyelmét, hogy kísérjék figyelemmel pályázati felhívásaink hatályosságát, s a lehetséges módosításokat.

A megjelent gazdaságfejlesztés irányultságú pályázati felhívások:

• Helyi termék előállítását, feldolgozását, értékesítését támogató felhívás,
    • Nem mezőgazdasági tevékenységet végző vállalkozások fejlesztése felhívás.

A helyi jövedelemtermelő támogatási kérelmeket 2018. január 2. napjától lehet benyújtani.

A  pályázatok benyújtását megelőző tájékoztató fórumokra 2017. november második felében kerül sor, melyek pontos időpontjáról és helyszíneiről a későbbiekben tájékoztatjuk.

A nem jövedelemtermelő három helyi pályázati felhívás az ígéretek szerint 2017. november 30-ig jelenik meg és a kérelmeket várhatóan 2018. február 1-jétől lehet majd benyújtani.