• Harta Nagyközség, Többfunkciós közösségi tér kialakítása, játszótér építésével. (2022-10-05)

Harta Nagyközség, Többfunkciós közösségi tér kialakítása, játszótér építésével.

Kedvezményezett neve: Harta Nagyközség Önkormányzata

Címe: 6326 Harta, Templom u.68.

Ügyfél-azonosító: 1005470660

Projekt azonosítószám: 1916534559

Támogatói okirat iratazonosító száma: 3296240376

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területén meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-3.17 kódszámú: Közösségi célú fejlesztések, a helyi életminőség javításának támogatása című felhívás alapján Harta Nagyközség Önkormányzata, mint kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

Harta belterületén többfunkciós közösségi tér kialakítása, játszótér építésével.

A támogatói okirat aláírására, 2021. szeptember 22.-én került sor, ezt követően 2022. szeptember 14.-én valósult meg a projekt.

Megvalósítási hely: Harta

Cím: 6326 Harta, Rajk László utca (jelenleg Sport utca)

Projekt mérföldkövei:

Mérföldkő sorszáma: 1

Megvalósítani tervezett eredmény: Többfunkciós közösségi tér kialakítása, játszótér építésével.

Megvalósított tevékenységek:

Játszótér építése, eséscsillapító gumiburkolatok kialakítása, megfelelő tanúsítvánnyal rendelkező játszótéri elemek telepítése.

A projekt műszaki-szakmai eredményei:

Harta belterületén a Rajk László utcában (jelenleg Sport utca) található parkos területen, közcélű feladatokat ellátó játszótér került kialakításra. Az alábbi játszótéri elemekkel:

-kéttornyú vár, kombi mászókával

-kétüléses lengőhinta

-fészekhinta

-kétüléses mérleghinta

-rugós játék

-mozgáskorlátozottaknak játékokasztal, oxo amőbajáték

A játszótéri elemek alá gumiburkolat került kialakításra.

A játszótér kialakításával, a környezet rendezett, a település vonzóbb lett, az itt élők életminősége javult.