• Vadbarát Vadásztársaság Egyesület Vadászház kialakítása (2022-08-23)
  • Vadbarát Vadásztársaság Egyesület Vadászház kialakítása

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-3.-17 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület – Közösségi célú fejlesztések , a helyi életminőség javításának támogatása című felhívás alapján, Vadbarát Vadásztársaság Egyesület, mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

Vadászház kialakítása című támogatási kérelmét Támogató elbírálta, és támogatásra alkalmasnak minősítette.

A Támogató Okirat kiállítására 2020. szeptember 3-án került sor.

Támogatás összege: 4.999.996,- Ft

A Vadbarát Vadásztársaság Egyesület tulajdonában lévő Dunaszentbenedek, Gyöngyvirág utca 4. szám, belterület 594/7 helyrajzi számú ingatlanon lévő Vadászház komplex felújítási munkálatainak

kivitelezése, megújuló energiaforrás kiépítése, eszközbeszerzés megvalósítása.

A fejlesztés eredményeként a Vadbarát Vadásztársaság Egyesület tulajdonában lévő ingatlanon a vadászház környezet- és energiahatékony fenntartására lesz mód, illetve a gazdaságos üzemeltetés is megvalósult. Jelen fejlesztés által nem csupán az Egyesület, hanem a térség életében jelentős szereppel bíró vadászház teljes körű felújítására, közösségi tér kialakítására kerül sor.