• Dunavecse Polgármesteri Hivatal korszerűsítése (2022-08-01)
  • Dunavecse Polgármesteri Hivatal korszerűsítése

Dunavecse Város Önkormányzata 2018. március 22-én támogatási kérelmet nyújtott be a VP6-19.2.1.-91-3.-17 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület - Közösségi célú fejlesztések, ahelyi életminőség javításának támogatása című felhívására.

A kérelmet a Támogató a 1922745831 iratazonosító számú okiratával 4 999 997 Ft. támogatásban részesített.

A felújítás során a Dunavecse, Fő u.43. szám alatt található Polgármesteri Hivatal új szárnyának külső homlokzat felújítására, korszerűsítésére került sor.

A Polgármesteri Hivatal homlokzati része biztonságos lett, így a városban, az ide látogatók és helybéliek most már szépen rendbe hozott épületet csodálhatják meg Dunavecse impozáns épületei közül.