• Polyák László - Asztalosműhelyének eszköz fejlesztése - Tabdi (2022-09-01)

Polyák László  - Asztalosműhelyének eszköz fejlesztése - Tabdi

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-2.-17 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület - Helyi akciócsoport területén működő civil szervezetet támogató nem mezőgazdasági tevékenységet végző vállalkozások fejlesztése című felhívás alapján Polyák László, mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

A Polyák Láazló  Asztalosműhelyének eszköz fejlesztése című támogatási kérelmét Támogató elbírálta, és támogatásra alkalmasnak minősítette.

A Támogató Okirat kiállítására 2022. augusztus 2-án került sor.

Támogatás összege: 1 927 427,- Ft

A beruházás Tabdi településén valósult meg. A projekt keretein belül az asztalosműhelyek eszköz fejlesztése történt meg,hatékonyabb munka érdekében. A vállalkozás munkájában a fejlesztést követően, mint minőségben, mint hatékonyságban javulni fog.