• Uszód Község Ifjúságáért és Kultúrájáért Alapítvány szabadtéri fitnesz eszközök telepítése (2022-09-30)

(2022.09.30.)

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-3.-17 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület – Közösségi célú fejlesztések, a helyi életminőség javításának támogatása című felhívás alapján, Vadbarát Vadásztársaság Egyesület, mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

A „szabadtéri fitnesz eszközök telepítése „című támogatási kérelmét a támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

Kedvezményezett neve: Uszód Község Ifjúságáért és Kultúrájáért Alapítvány

Ügyfél azonosító: 1005334720

Projekt azonosító: 1919346254

Támogatói okirat azonosító száma: 3154972155

A támogatói okirat kiállítására 2020.10.01-én került sor.

Támogatás összege: 1 370 436 Ft

Műszaki-szakmai eredmények:

Uszód belterület 852 hrsz-ú ingatlanon, közvetlenül a játszótér és műfüves pálya mellett szabadtéri fitnesz parkot létesítettünk. A pályázatból 5 eszközt vásároltunk meg. 1 db dupla lábtológépet, 1 db kombináltváll-hát és mellizom erősítőt, 1 db ferde haspadot, 1 db sífutó gépet és 1 db lovagló gépet.

A fitnesz park tovább színesíti a szabadidő eltöltési lehetőségeket.
    Projekt eredménye és hatásai: A szabadidőparkban a meglévő korszerű játszótér és műfüves pálya mellett létesült fitnesz park különböző korosztályok számára teszi lehetővé a testmozgást, sportolást, hasznos szabadidő eltöltését. A sport és testmozgásnak köszönhetően egészségesebb lesz községünk lakossága.