• Fűnyírótraktor beszerzése a Tázlári Sportért Alapítvány számára (2023-02-20)
  • Fűnyírótraktor beszerzése a Tázlári Sportért Alapítvány számára

ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület

Pályázat : „Közbiztonságot javító, kulturális és sport tevékenységet folytató civil szervezetek céljainak elérését szolgáló infrastruktúra fejlesztés, ismertség elérését szolgáló fejlesztések, hagyományos értékkel bíró táborok megvalósításának támogatása”

Elnyert támogatás: 665.100.-Ft

A LEADER-felhívás keretében meghirdetett támogatás elnyerése után megvásárlásra került egy AL-KO T 13-93.8 HD-A BLACK EDITION típusú fűnyírótraktor, amely használatának megkezdésével jelentős segítséget nyújt az Alapítvány munkájának megfelelő végzéséhez.

A fűnyírótraktor 93 cm vágásszélességgel, fűgyűjtővel rendelkezik, vágómagasság beállítható.. Elsősorban a Sportpályán, illetve az iskolaudvarban található füves területeken egyszerűen és gyorsan megtörténik a fűvágás és a  fűgyűjtő tartálynak köszönhetően a levágott fű is összegyűjtésre kerül, mely felhasználható például az Önkormányzat komposztálójában.

FŰNYÍRÓ TRAKTOR AL-KO T 13-93.8 HD-A BLACK EDITION

Márka