• Fénytechnika korszerűsítése a Hang Around Kft. szolgáltatás palettáján (2023-05-23)
  • Fénytechnika korszerűsítése a Hang Around Kft. szolgáltatás palettáján

Szakmai beszámoló

Kedvezményezett neve:                       Hang Around Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Címe:                                                  6300 Kalocsa, Ibolya u. 24.

Telephely:                                            6341 Homokmégy, 268/25.

Tárgy:                                                 Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület - Helyi fejlesztések támogatása című, VP6-19.2.1.-91-7-22 kódszámú felhívás

Ügyfél-azonosító:                                 1062544225

Projekt azonosítószám:                        3378639430

Támogatói okirat iratazonosító száma:  3439421776

A 2023. április 19-én kelt Támogatói Okiratban 60% támogatási intenzitással jóváhagyott 7.499.999 Ft összegből az alábbi fejlesztés valósult meg a 6341 Homokmégy, 268/25. hrsz alatti telephelyen:

12 db Robe ROBIN LEDBEam 350 RGBW típusú fénytechnikai eszköz beszerzés.

A megvásárlásra kerülő eszközök: 12 db mozgókengyeles ledes derítőlámpa, a LEDBeam széria legújabb tagja a 350, amely 12 db 40W-os RGBW ledet tartalmaz, a Robe új technológiájú lencsebevonatát, hatalmas 15,5:1 zoom tartományt, valamint extra gyors mozgást az új léptetőmotoroknak köszönhetően. Ideális eszköz színpad derítésre, effektre, vagy hangulatfény létrehozásához. A színpadi fénytechnikában csúcsminőséget képviselő eszközzel Magyarországon mindössze egy másik, konkurens cég rendelkezik, azon kívül senki.

A cég a tevékenysége során törekszik az energiatakarékos működésre, s köztudott, hogy a LED-es technikával készült termékek a leghatékonyabb energia felhasználásúak.

Az eszközök egyedi gyártásúak, a kedvezményezett az árajánlat elfogadását követően 2022. október 5-én rendelte meg a forgalmazótól, az AVL Trade Kft-től, előleg fizetése mellett. 2023. március 21-én megérkezett a Kedvezményezett telephelyére, az eszközök átvételre és üzembe helyezésre kerültek. A végszámla összege átutalásra került.