• Fodrász üzlet felújítása, és eszköz beszerzés Soltvadkerten (2023-08-02)
  • Fodrász üzlet felújítása, és eszköz beszerzés Soltvadkerten

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-2.-17 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület - Helyi akciócsoport területén működő civil szervezetet támogató nem mezőgazdaságitevékenységet végző vállalkozások fejlesztése című felhívás alapján Kugelmann Imréné, mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

Fodrász üzlet felújítása és eszközbeszerzés Soltvadkerten című támogatási kérelmét a támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

Kedvezményezett neve: Kugelmann Imréné

Ügyfél azonosító: 1000773834

Projekt azonosító: 3091035092

Támogatói okirat azonosító száma: 3434171807

Támogatás összege: 1.106.733 Ft

A projekt keretein belül megtörténtek a felújítási munkálatok, azon belül a festés, és a villanyszerelési munkálatok, valamint beszerzésre kerültek az eszközök.

A fejlesztés részletes szakmai tartalmának bemutatása:

A fodrász üzlet Soltvadkerten a Kossuth Lajos u 28 szám alatt található hrsz 1080.

A projekt keretein belül festés került elvégzésre, ezzel alakítva azüzlet belső arculatát, valamint korszerűsítésre került a villanyvezeték az üzletben és LED-es izzók kerültek beépítésre költséghatékonysági célból.

Beszerzésre került az ASUS Zenbook UX325EA-KG761 típusú laptop melynek gyártási éve 2022

gyári száma: N7NOLPO3A982294

2 db Arcel Fodrász szék

gyári számok: DU0010101-01, DU0010101-02

1 db Faid  washing unit fejmosó

gyári száma: DU0010041W

Megvalósult a kötelező nyilvánosság, és a projektmenedzsment.

A beruházás eredményeként, a korszerű üzlethelyiség kialakításával versenyképességünk javul. A fejlesztésnek köszönhetően a jelenlegi piaci pozíciónk erősödik. A LED izzók használatával költségeink csökkennek.

A projekt célja volt:

Hatékonyság növelése, modern korszerű üzlet kialakításával, szolgáltatás
    fejlesztés, bővítés, illetve piaci helyzet stabilabbá tétele, jövedelmező
    képesség növelése.