• Kovács István vállalkozásának fejlesztése (2023-08-01)
  • Kovács István vállalkozásának fejlesztése

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-2.-17 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület - Helyi akciócsoport területén működő civil szervezetet támogató nem mezőgazdasági tevékenységet végző vállalkozások fejlesztése című felhívás alapján Kovács István egyéni vállalkozó, mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

A Kovács István vállalkozásának fejlesztése  támogatási kérelmét Támogató elbírálta, és támogatásra alkalmasnak minősítette.

A Támogató Okirat kiállítására 2022. szeptember 19-én került sor.

Támogatás összege: 3 172 740,- Ft

A beruházás Dunavecse belterületén valósult meg. A projekt keretében 2 db hűtőpult, 1 db szoftver, 1 db  számítógép, 1 db monitor, 2 db címkenyomtatós mérleg, 1 db kézi szkenner, 1 db blokknyomtató került beszerzésre és 7,15 kWp teljesítményű napelemes rendszer került kiépítésre.

A fejlesztés által 2008-ban vásárolt hűtő pultok lesznek lecserélve, egy modernebb, energia takarékosabb pult rendszerre.  Hűtők, hűtőpultok nagyon nagy áram felhasználással működnek, így a fejlesztés során egy 7,15 kWp teljesítményű napelemes rendszert szeretnénk felszerelni, ami az üzlet áramellátást biztosítja. Számítógépes rendszer, szoftver vásárlása, amely teljes körű készletkövetést, széleskörű lekérdezések, statisztikákat, gyors értékesítő programmal, kasszával, mérleggel összekötve. A fejlesztés által energia megtakarítás, áram költség csökkenése, pontos elszámolási, készlet leltár rendszer kialakítása, mely pontosabb munkavégzéshez vezet.