• Kiss Virágkertészet Kft. Eszközbeszerzés (2023-11-14)
  • Kiss Virágkertészet Kft: Eszközbeszerzés

MŰSZAKI-SZAKMAI BESZÁMOLÓ

Alulírott Kiss Andor, mint a Kiss Virágkertészet Kft Ügyvezetője  (székhely: 1115 Budapest, Istenhegyi út 100/b., adószám: 23066252-2-43) ezúton nyilatkozom, hogy az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület – Versenyképesség javítását célzó és közösségi célú települési fejlesztések című,  VP6-19.2.1.-91-8-23 kódszámú felhívásra benyújtott pályázat megvalósítása kapcsán az alábbi műszaki-szakmai beszámolót készítettem el:

„Eszköz beszerzés a Kiss Virágkertészet Kft-nél „ címmel nyújtottam be pályázatot 2023. 06. 21-én. A tervezett fejlesztésre 8.853.510 Ft vissza nem térítendő támogatást nyertem.

Megvalósítási hely: Dunavecse, 0279/80 hrsz

Projekt azonosítója: 3451204139

Műszaki-szakmai eredmények:

Eredmény megnevezése: Eszköz beszerzés (HYUNDAI 15L-7M 1,5 tonna teherbírású gázüzemű, homlokvillás targonca), nyilvánosság biztosítása, projektmenedzsment

Eredmény leírása: Az eszközbeszerzés keretében 1 db HYUNDAI 15L-7M 1,5 tonna teherbírású gázüzemű, homlokvillás targonca beszerzése történt meg. Emellett általános költség elszámolása is történt, a nyilvánosság biztosítása (projekt tábla) és projektmenedzsment szolgáltatás is megvalósult.

Az eredmény nem számszerűsíthető egyéb tulajdonsága:

Saját pakolás hatékonyabb a munkavégzés, gyorsabb költségkímélőbb, kiváltja a kézi munkaerőt. A fejlesztéssel így nem csak korszerű eszközbeszerzés valósul meg, hanem innovatív vállalkozásfejlesztés is, hiszen korábban nem rendelkeztem ilyen eszközzel.

A kötelező tájékoztatás és nyilvánosság követelményének projekt tábla kihelyezésével eleget tettem.  A projekt költségvetése a piaci árakhoz igazodóan, reális és költséghatékony módon került összeállításra. A költségtételek átlagos piaci áron kerültek tervezésre, ezáltal hatékony és eredményes pénzgazdálkodás elvét szem előtt tartva a tervezés és a megvalósítás során is. Árajánlatok közül a pályázatban a költséghatékonyságot, az 'értéket a pénzért' elvet és a pályázat célját figyelembe vevő, a legkedvezőbb árajánlattal rendelkező tétel került kiválasztásra.

2023.11.14.