• Eszközbeszerzés a Pentagro Kft. – nél (2023-10-30)
  • ESZKÖZBESZERZÉS A PENTAGRO KFT. – NÉL.

Szakmai beszámoló

Kedvezményezett neve:                                 Pentagro Kft.

Címe:                                                             6343 Miske, Tavasz u. 10.

Ügyfél-azonosító:                                          1068266413

Projekt azonosítószám:                                  3452203843

Támogatói okirat iratazonosító száma:           3479218664

A Vidékfejlesztési Program keretén belül a(z) ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-8-23 kódszámú, Versenyképesség javítását célzó és közösségi célú települési fejlesztések című felhívás alapján a PENTAGRO KFT., mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

Az Eszközbeszerzés a Pentagro kft. - nél című támogatási kérelmet Támogató elbírálta, és támogatásra alkalmasnak minősítette.

A Támogató Okirat kiállítására 2023. 09. 28-án került sor, ezt követően került sor a projekt megvalósítására.

Megvalósítási hely:

Cím: 6343 Miske, Tavasz u. 10.

Projekt mérföldkövei:

Mérföldkő sorszáma

Mérföldkő elérésének dátuma

Megvalósított eredmény leírása

Mérföldkő eléréséig felhasználni tervezett támogatás összege (Ft)

2023.10.19.

A tervezett 2 db vetőgép beszerzése

9.400.000,-

Megvalósított tevékenységek:

Tevékenység megnevezése:

A fejlesztés alapvető célja, a miskei székhelyű vállalkozás versenyképességének javítása eszközbeszerzéssel. Ennek érdekében 1 db Özduman HVMD6G szemenkénti vetőgép és 1 darab Agro-Masz SR300 vetőgép a gabonafélék, hüvelyesek és repce vetéséhez.

A kötelezően előírt nyilvánosság biztosítására, a megvalósítás helyén az előírásoknak megfelelő projekttábla került elhelyezésre.

A támogatáson felül a fejlesztés önerőből, 2 350 000 Ft saját forrásból valósult meg, beszerzésre került minden, a projekttervben vállaltak szerint. A projekt működtetése, üzemeltetése során a projekt keretében megvásárolt eszközzel a vállalkozás versenyképessége, a szolgáltatás színvonalának emelése és az ügyfélkör bővülése árbevétel növekedést eredményez.

A Projekt műszaki-szakmai eredményei:

Mérföldkő sorszáma

Eredmény megnevezése

Eredmény leírása

Az eredmény nem számszerűsíthető egyéb tulajdonsága

1 db ÖZDUMAN HVMD6G és

1 db AGRO-MASZ SR 300 vetőgépek beszerzése

2 darab új vetőgép beszerzése és üzembe állítása, ezzel teljessé vált a mezőgazdasági munkafolyamatok elvégzésére álló eszközpark, illetve nyilvánosság biztosítása projekt tábla kihelyezésével megvalósult.

A vállalkozás tevékenységének diverzifikálása, versenyképesség, ügyfélkör bővülése

Kelt: Miske , 2023.10.30.

ÖZDUMAN HVMD6G vetőgép

AGRO-MASZ SR300 vetőgép