• Domonyi Katalin ÖCSG korszerűsítése (2023-12-29)
  • Szakmai számoló

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett

VP6-19.2.1.-91-7-22 - Helyi fejlesztések támogatása azonosító számú felhívás keretében a Domonyi Katalin, mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be. A támogatási kérelmét a támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

Kedvezményezett neve:                               Domonyi Katalin

Ügyfélazonosító:                                           1021031087

Projektazonosító:                                         3371063991

Támogatói Okiratazonosító száma:           3423885483

A támogatás összege:                                   1 592 884 Ft

A fejlesztés részletes szakmai tartalmának bemutatása

Megvásárlásra került egy

NCK-700 automata kitérésű talajmaró

Az automata kitérésű talajmaró leginkább gyümölcsösökbe használható, működtetése nagyon egyszerű, 3 pontos traktor csatlakozással, kardántengely meghajtással működik a gép, hidraulikus mozgatása a gépnek független a traktor hidraulikájától, vagyis a hidraulika rendszert a gép tartalmazza, az oldal mozgatása automatikusan történik, mikor a gép érzékelője hozzáér a fához. Kézzel is mozgatható, fülkéből joystick segítségével.

A gép elektromos vezérléssel működik így a kitérése mindig megbízható és szabályszerű.

A megvásárolt gép a gazdaság számára innovatív technológiának számít, hiszen semmiféle ilyen és ehhez hasonló géppel gazdaságom nem rendelkezik.