• Gépbeszerzés Fekete Zoltán gazdaságában (2024-03-19)
  • Gépbeszerzés Fekete Zoltán gazdaságában

Fekete Zoltán

6351 Bátya

Mészáros Lázár utca 13.

Projekt megnevezése: Gépbeszerzés Fekete Zoltán gazdaságában

Projektazonosító: 3480849583

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-8-23 kódszámú, „Versenyképességjavítását célzó és közösségi célú települési fejlesztések támogatása” című felhívás alapján Fekete Zoltán támogatási kérelmet nyújtott be.

A „Gépbeszerzés Fekete Zoltán gazdaságában” című támogatási kérelmet a Támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

A Projekt teljes költsége összesen: 12 121 429,-Ft

Támogatás összege: 9 647 324,-Ft

A gépek vonatkozásában 3 árajánlatot kértünk, amelyből a legolcsóbb került elfogadásra, így felelünk meg az értéket a pénznek elvnek.

A beruházás Bátya településen valósult meg.

Beszerzésre került 1-1 db NorAn Simple 30. sekélykultivátor és NorAn Peformance 2.2 mulcskultivátor, valamint megvalósult a tájékoztatási, projektelőkészítési és projektmenedzsment tevékenység.

A sekélykultivátor és a mulcskultivátor a növénytermesztési munkálatokat korszerűsíti és felgyorsítja.

Bátya, 2024-03-19