• Gépbeszerzés a Sajtó-Team Kft-nél (2024-03-28)
  • Gépbeszerzés a Sajtó-Team Kft-nél

SAJTÓ-TEAM Kft

Székhelye: 6200 Kiskőrös, Dózsa György út 26.

Telephely: 6200 Kiskőrös Petőfi utca 118.  (hrsz: 0314/16)

Projekt megnevezése: Gépbeszerzés a Sajtó-Team Kft-nél

Projektazonosító: 3452184081

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-8-23 kódszámú,

„Versenyképességjavítását célzó és közösségi célú települési fejlesztések támogatása” című felhívás alapján SAJTÓ-TEAM Kft támogatási kérelmet nyújtott be.

A „Gépbeszerzés a Sajtó-Team Kft-nél” című támogatási kérelmet a Támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

A projekt teljes költsége összesen: 27 500 000,-Ft

Támogatás összege: 21 999 999,-Ft

2023-ban egy gazdasági felmérés után belefogunk az építési területek előkészítésébe, ehhez kapcsolódik a fejlesztésünk is.

A projekt célja, hogy a vállalkozás olyan eszközzel, hosszú távon eszközökkel rendelkezzen, hogy új, gazdaságos szolgálatásnyújtásra legyen képes. Szeretnénk elérni, hogy a vállalkozásunk ezen szegmense gyors növekedést produkáljon.

Az építőipari ágazatban óriási érdeklődés mutatkozik erre a tevékenységre, a Kft. ebben az irányban is szeretne fejlődni.

Ehhez pályáztunk kettő darab Kubota KX 027-4 Gl HI típusú, zárt kezelőfülkés gumilánctalpas minikotróra.

Az eszköz alapos piacfelmérés alapján került kiválasztásra.

A gépek leszállítása 2023 október és december hónapokban megtörtént.

A gép műszaki paraméterei, funkciói és jellemzői ma Magyarországon az egyik legkiválóbbak.

4 hengeres diesel motor, gémfordítási szög (bal/jobb 77/57 fok) ásási mélység (2740 mm), kanál ürítési magasság (3140 mm), nyomtávszélesség (1400 mm, szakítóerő (2140kgf), Kubota lopásgátló rendszer, 3 év garancia vagy 3000 üzemóra.

Nagy teljesítményének köszönhetően a gép alkalmas a legnehezebb terepviszonyokon, legnehezebb körülmények között is kiváló munkát végezni.

Természetesen a több lábon való állás mutat kiutat a jelenlegi helyzetből, így a minikotrók megvásárlásával jelentős forgalomnövekedésre számítunk.

Fel kell zárkóznunk a jelenleg nagyobb és szélesebb szolgáltatást kínáló versenytársakhoz. Ehhez nem csak a kiváló minőségű gépekre van szükség, hanem szükséges, hogy megismerjék ilyen irányú tevékenységünket is.

Nagy média felülettel rendelkezünk. Biztosak vagyunk abban, hogy sikeresen el tudjuk érni a megfelelő piacot. Olyan árakat kívánunk kialakítani, amelyekkel versenyképesek lehetünk.