• Gépbeszerzés a PI-ZSOL Kft-nél (2024-04-18)
  • Gépbeszerzés a PI-ZSOL Kft-nél

PI-ZSOL Kft

Székhelye: 6320 Solt, Kecskeméti utca 11.

Projekt megnevezése: Gépbeszerzés a PI-ZSOL Kft-nél

Projektazonosító: 3452183538

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-8-23 kódszámú,

„Versenyképességjavítását célzó és közösségi célú települési fejlesztések támogatása” című felhívás alapján PI-ZSOL Kft támogatási kérelmet nyújtott be.

A „Gépbeszerzés a PI-ZSOL Kft-nél” című támogatási kérelmet a Támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

A projekt teljes költsége összesen: 14 802 000,-Ft

Támogatás összege: 11 841 600,-Ft

A burkolóanyagok, szaniterek, térkő, cement, gipszkarton, faáru gyors, szakszerű mozgatásához fejleszteni szeretnénk. A pályázatban szereplő Hyundai diesel üzemű homlokvillás targonca nagyban segíti az áru mozgatását, a kiszolgálás hatékonyságát. Fontos, hogy a targonca terepen is tudjon közlekedni. Telephelyünk nem csak betonozott területtel rendelkezik.

Ezen eszköz nem csak a betonozott területen, hanem a terepen is könnyebb, gyorsabb munkavégzést biztosít.

A targonca alapos piackutatás alapján került kiválasztásra. A gép műszaki paraméterei, funkciói és jellemzői ma Magyarországon az egyik legkiválóbbak.

A Hyundai diesel üzemű homlokvillás targonca fontosabb műszaki paraméterei a következőek:

Emelő kapacitás: 3000 kg – 500 mm súlypont távolsággal

Emelő oszlop: Duplex szabadkiállítású

Emelési magasság: 3305 mm

Motor: Hyundai D4HB-DPF StageV

Villa hossza: 1200 mm

A fejlesztés megvalósításával célunk a hatékony tárolás és kiszolgálás elősegítése. A rakodási költségeinket nagy mértékben tudjuk csökkenteni. Emellett a szakszerű anyagmozgatással telephelyünkön a tárolási területeket célszerűbben tudjuk kialakítani, raktárkapacitásunk növekszik. Egyes termékek egymásra helyezése is megoldódik

A raktárkapacitás növelése, gyors minőségi kiszolgálás, előnyt biztosít a versenytársakkal szemben, hiszen körzetünkben a hasonló tevékenységet folytatók legtöbbje nem rendelkezik ilyen jellegű géppel.