• Italárú raktár pormentes padozatának kilakítása (2024-05-02)
  • Italárú raktár pormentes padozatának kilakítása

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-7.-22 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület – Helyi fejlesztések támogatása felhívásra a PAT Italház Kft, mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

A támogatási kérelmét a támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

Kedvezményezett neve: PAT Italház Kft

Ügyfél azonosító: 1008849094

Projekt azonosító: 3379439635

Támogatói okirat azonosító száma: 3462783351

Támogatás összege: 6 784 392 Ft

A fejlesztés részletes szakmai tartalmának bemutatása:

A beruházás során egy meglévő italárú raktár padozata került felújításra 462 m2-en. A meglévő padozat töredezett, repedezett állapotban volt, több helyen megsüllyedt, ezért felbontásra került. A padozat alatt új ún. „tükör” készült, amibe tömörített darált beton alépítmény készült. Az alépítményre ipari térburkolat készült üzemi betonból kéregerősítéssel.

A beruházás által egy tökéletesen tisztán tartható, fertőtleníthető padozat került kialakításra.

Ma már nagyon fontos az élelmezés egészségügyi előírásoknak való megfelelés szempontjából is, hogy minden igénynek-előírásnak megfelelő legyen a raktár. Igényes könnyen tisztán tartható, baleseti veszélyektől mentes és fertőtleníthető. Raktározási szempontból jól felszerelt, észszerűen kialakított raktározási kellékekkel és rakodóeszközökkel, amelyek szintén rendelkezésünkre állnak.