• RENDKÉPZŐ ÉS KASZA ESZKÖZÖK BESZERZÉSE 2023 (2024-05-06)
  • Gépbeszerzés Lehotai Tibor családi gazdálkodónál ( 2024-05-06)

Lehotai Tibor

Székhelye: 6320 Solt, Nagy Lajos utca 21.

Projekt megnevezése: Rendképző és kasza eszközök beszerzése

Projekt azonosító:3451650082

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1-91-8-23 kódszámú „Versenyképesség javítását célzó és közösségi célú települési fejlesztések támogatása” című felhívás alapján Lehotai Tibor támogatási kérelmet nyújtott be.

A „Rendképző és kasza eszközök beszerzése 2023” című támogatási kérelmet a Támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

A projekt teljes költsége összesen: 18 325 108,-Ft

Támogatás összege: 14 660 086,-Ft

A gépek vonatkozásában a választás a Pöttinger Novacat 352V hátsó kaszára és a Claas Liner 1700 Twin oldalrend-képzőre esett. A több éves tapasztalat és a piac ismerete alapján kerültek kiválasztásra ezen eszközök.

Ezen fejlesztéseim a szálastakarmány minőségi előállítását és a gyorsabb precízebb munka elvégzését teszik lehetővé. A gépek beszerzésével megvalósult a projektem, valamint azzal egyidőben a tájékoztatási kötelezettségem is.