• Dunaszentbenedek, Petőfi utca (528 hrsz.) járda felújítási munkái (2024-05-10)
  • Dunaszentbenedek, Petőfi utca (528 hrsz.) járda felújítási munkái

Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület - VP6-19.2.1.-91-6-22 - Helyi fejlesztések támogatása

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-6-22 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület – Helyi fejlesztések támogatása című felhívás alapján Dunaszentbenedek Község Önkormányzat, mint támogatást igénylő támogatási kérelmet nyújtott be.

A Dunaszentbenedek Község Önkormányzat Helyi fejlesztések című támogatási kérelmét a Támogató elfogadta.

A támogatói okirat aláírásra került 2023.09.06

Támogatás összege: 6 708 717 Ft

Projekt azonosító: 3400045686

A projekt helyszíne Dunaszentbenedek. A projekt keretein belül felújításra került a Dunakert, - Zrínyi utca közötti járda szakasz a Petőfi utca 11-27. -es számú ingatlanok előtt található járda szakasz. A támogatásnak köszönhetően a lakók, biztonságosan, balesetmentesen megközelíthetik az ingatlanjaikat, gyalogosan, kerékpárral is könnyebben, biztonságosabban közlekedhetnek a faluba látogatók. A kerékpáros és gyalogos forgalom ezen a részen nagyobb, hisz ezen a szakaszon közelíthető meg a Duna part.