• Eszköz beszerzés GMB-Capsule Hungary Kft-nél (2024-04-02)
  • A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-8.-23 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület – Versenyképesség javítását célzó és közösségi célú települési fejlesztések támogatása című felhívás alapján GMB-Capsule Kft, mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

A támogatási kérelmét a támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

Kedvezményezett neve: GMB-Capsule Hungary Kft

Ügyfél azonosító: 1014829714

Projekt azonosító: 3451592528

Támogatói okirat azonosító száma: 3490245021

Támogatás összege: 13 538 000 Ft

A fejlesztés részletes szakmai tartalmának bemutatása:

Beszerzésre került  HYUNDAI R35Z-9A típusú gumihevederes mini kotrógép.

Elszámolásra került a projektmenedzsment, és a kötelező nyilvánosság biztosítása is megvalósult.

A támogatás segítségével beszerzésre került mini kotrógép.  A cég zavartalan működéséhez szükségünk van egy mobil csarnok építésére, amely alapanyag és késztermék raktár funkciót lát majd el. A megvásárolt gép segítségével szeretnénk elvégezni saját magunk az előkészítő földmunkákat, ezzel jelentős költséghatékonyságot megvalósítva, hiszen az előkészítő és földmunkák saját kivitelezéssel, az építési költségek kb 50%-át spóroljuk meg.

A későbbiekben szeretnénk a géppel bérmunkát vállalni az Imrehegyi Önkormányzatnál, illetve szükség esetén magánszemélyeknél is. Az Önkormányzat nem rendelkezik hasonló géppel, ezért a szükséges munkálatok elvégzését cégünkre bízza a jövőben, ezzel is erősítve több lábon állásunkat és gazdasági stabilitásunkat, mely a jelen gazdasági helyzetben nagyon fontosnak tartunk.