• Walter László e.v. modern eszközberuházása (2024-06-18)
  • Kedvezményezett neve: Walter László egyéni vállalkozó

Kedvezményezett címe: 6334 Géderlak, Kossuth utca 58.

Ügyfél-azonosító: 1049655566

Projekt azonosítója: 3452235611

Felhívás kódszáma: VP6-19.2.1.-91-8-23

Felhívás címe: Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület - Versenyképesség javítását célzó és közösségi célú települési fejlesztések

Elnyert támogatás: 13 719 000 Ft

A fejlesztési elképzelés tárgya a vállalkozás bevételeinek növelése a megbízások számának növekedésével és a szolgáltatások körének bővítésével.

A projekt keretében eszközbeszerzés valósult meg a projekt-előkészítés, valamint a projektmenedzsment szolgáltatás biztosítása mellett.

Beszerzett eszköz: HYUNDAI R35Z-9A típusú, új zéró farseprésű, gumihevederes mini kotrógép beszerzése, amely tolólappal felszerelt és kalapács csövezéssel ellátott. A vállalkozás rendelkezik az eszköz munkaterületre szállításához, működéséhez szükséges erőforrásokkal. Saját beruházás keretében egy bontókalapácsot is vásároltam az új munkagéphez, amely a beruházás hatékonyságát hivatott növelni.  Így az érdemi munkavégzés már meg is kezdődött az új munkagéppel.

A beszerzés várakozásaim szerint hozzájárul, hogy a megrendelések 20-40%-kal emelkedjenek. A magasabb számú megrendelés szélesebb körű ismertséget fog eredményezni. A személyes ajánlás kiemelkedő hatékonyságát ismerve ez exponenciális növekedést eredményezhet a bevételekben középtávon.

A kötelezően biztosítandó tájékoztatás és nyilvánosság projektelem megvalósult, a projekt tábla kihelyezésre került.

Géderlak, 2024. június 18.

Walter László kedvezményezett