• Nyílászáró üzlet kialakítása Soltvadkerten. (2022-12-01)
  • Nyílászáró üzlet kialakítása Soltvadkerten.

(2022.12.01)

A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-2.-17 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület - Helyi akciócsoport területén működő civil szervezetet támogató nem mezőgazdasági tevékenységet végző vállalkozások fejlesztése című felhívás alapján Vass András, mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

Nyílászáró üzlet kialakítása Soltvadkerten című támogatási kérelmét a támogató elbírálta és támogatásra alkalmasnak minősítette.

Kedvezményezett neve: Vass András

Ügyfél azonosító: 1030255937

Projekt azonosító: 1975111281

Támogatói okirat azonosító száma: 3378977851

Támogatás összege: 4 999 995 Ft

A projekt keretein belül megtörtént egy új üzlethelyiség kialakítása

A fejlesztés részletes szakmai tartalmának bemutatása:

A tervezett nyílászáró üzlet kialakítása Soltvadkert belterületén, a dr Grátzer István utca 17. szám alatt került kialakításra.

A beruházó a meglévő utcafrontos, szárazkapus építésű lakóházból történt a nyílászáró üzlet kialakítása. A kialakítás során az utcafronton műanyag kirakati portálok, valamint bejárat került kialakításra. A meglévő helyiség összenyitásával lett kialakítva az üzlet helyiség, valamint az üzletben dolgozó személy részére a mosdó-WC helyiség.

Beszerzésre került az ASUS X515EA-EJ405 laptop melynek gyártási éve 2022

gyári száma: N1NOCVO29440015

Samsung SL-M2070 típusú multifunkcionális lézer nyomtató

Megvalósult a kötelező nyilvánosság.

A beruházás eredményeként, a korszerű üzlethelyiség kialakításával versenyképességünk javul. A fejlesztésnek köszönhetően a jelenlegi piaci pozíciónk erősödik.

A projekt célja volt:

Hatékonyság növelése, modern korszerű üzlet kialakításával, szolgáltatás
    fejlesztés, bővítés, illetve piaci helyzet stabilabbá tétele, jövedelmező
    képesség növelése.