6200 Kiskőrös, Luther M. tér 1. +36 78/415-540

• Kőrös-Tám Kft. versenyképességének javítása (2024-09-02)
  • A Vidékfejlesztési Program keretén belül az Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület működési területére meghirdetett, VP6-19.2.1.-91-8-23 kódszámú, Üde-Kunság Vidékfejlesztési Egyesület – Versenyképesség javítását célzó és közösségi célú települési fejlesztések című felhívás alapján Kőrös-Tám Kft., mint Kedvezményezett támogatási kérelmet nyújtott be.

A Kőrös-Tám Kft. versenyképességének javítása” című támogatási kérelmét Támogató elbírálta, és támogatásra alkalmasnak minősítette.

A Támogató Okirat kiállítására 2023. szeptember 28-án került sor.

Támogatás összege: 15 312 699,- Ft

A beruházás Kiskőrös külterületén valósult meg. A projekt keretében 1 db terepes targonca került beszerzésre.

A fém és beton támrendszer forgalmazás fejlesztésére vásároltunk egy terepes targoncát a termékek mozgatására. A jelenleg folyamatban lévő támogatásoknak köszönhetően egyre több ültetvényt telepítenek, mely beruházásokhoz termékeinket egyre jobban keresik. A vállalkozás fém támrendszer forgalmazása dinamikusan nő. Évente több mint 100 hektár szőlőültetvény kerül eltelepítésre az általunk forgalmazott támrendszerrel, mely az országos szőlőtelepítési területnagyság közel 10%-a. A terepes targoncával a kiszolgálás hatékonysága, a termelési kapacitás jelentősen javult.