• Turisztikai tevékenységek ösztönzése jogcím - benyújtási határidő hosszabbítás! (2013-12-17)
  • Tisztelt Ügyfeleink! Ezúton tájékoztatjuk, hogy megjelent az Irányító Hatóság 304/2013. (XII.16.) Közleménye az Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alapból a turisztikai tevékenységek  ösztönzéséhez a LEADER Helyi Akciócsoportok közreműködésével 2013-ban nyújtandó  támogatások részletes feltételeiről szóló 104/2013. (XI. 14.) VM rendelet módosításáról.

A Közlemény értelmében a támogatási kérelmek benyújtására nyitva álló időszak 2013. december 20-ról 2014. január 15-re módosul.

A Közlemény az alábbi linken keresztül elérhető:

Tehát, Turisztikai tevékenységek ösztönzése jogcímre az ÜDE-KUNSÁG Vidékfejlesztési Egyesülethez 2014. január 15-ig lehet benyújtani postai úton a támogatási kérelmeket.

Sikeres pályázatokat kívánunk!